کدخبر : 5461
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷

با متخلفین حادثه دلخراش سیل آذربایجان برخورد می‌شود

حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری گفت: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است، با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود.

مدنیت نیوز- سرویس حوادث: حجت‎الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در گفت‎وگو با خبرنگاران، با اشاره به حادثه سیل تبریز اظهار کرد: در این زمینه پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: حادثه دلخراش سیل آذربایجان شرقی تحت بررسی است و با متخلفین احتمالی برخورد می‌شود.

گفتنی است؛ بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی  پیش از این در گفت‎وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان،  با بیان اینکه در حادثه سیل تبریز ما نیاز به یک مدیریت بحران قوی داشتیم، افزود: ما باید می توانستیم امکانات بالقوه و بالفعل را درکنار هم قرار دهیم تا سبب هم افزایی شوند و تلفات جانی و مالی را کاهش دهند.

وی در عین حال تأکید کرد:برای کنترل سیلاب فقط نیاز به محوریتی به نام سازمان مدیریت بحران داشتیم که مسئولیت اش با استانداری آذربایجان شرقی است.

وی در ادامه گفت: هم اکنون اتفاقی که افتاده مردم ما در ذهنشان آثار بی تدبیری و عدم برنامه ریزی را به وضوح با این حادثه سیل در آذربایجان مشاهده می کنند. مدیریت بحران و استانداری آذربایجان شرقی باید همه امکانات دستگاه های موجود را در کنار هم قرار می داد تا با هم افزایی این مشکل رخ نمی داد.

موافقمبا متخلفین حادثه دلخراش سیل آذربایجان برخورد می‌شود(0)مخالفمبا متخلفین حادثه دلخراش سیل آذربایجان برخورد می‌شود(0)
مطالب مرتبط
دیدگاه شما