کدخبر : 5372
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹

چهارشنبه سوری اردبیل، ۲۲ مصدوم بجا گذاشت.

به گفته دادستان اردبیل 22 مورد مصدومیت ناشی از استفاده از مواد محترقه در اردبیل تا الان رخ داده که به جز این مورد بقیه موارد مصدومیت به صورت سرپایی و مداوای سطحی درمان شده است.

مدنیت نیوز- حوادث: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ۲۲ مورد مصدومیت ناشی از استفاده از مواد محترقه در اردبیل تا الان رخ داده که به جز ۳ مورد که مصدومیت جدی داشته‌اند، بقیه موارد مصدومیت به صورت سرپایی و مداوای سطحی درمان شده است.

ناصر عتباتی در حاشیه بازدید از بیمارستان فاطمی اظهار کرد: امسال با هماهنگی های انجام شده با نیروهای امدادی، انتظامی و خدمات‌رسان در این حوزه خوشبختانه تلفات جانی جدی در اردبیل نداشتیم اما ۳ مورد مصدومیت شدید در سطح استان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه ۲ مورد از مصدومیتهای شدید در اردبیل و یک مورد در مشگین‌شهر بوده است، گفت:‌ ۲۲ مورد مصدومیت ناشی از استفاده از مواد محترقه در اردبیل تا الان رخ داده که به جز این مورد بقیه موارد مصدومیت به صورت سرپایی و مداوای سطحی درمان شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل وضعیت مصدومیتها و حوادث امسال چهارشنبه آخر سال امسال را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مناسب ارزیابی کرد و افزود: با حضور نیروهای انتطامی، امدادی، آتش‌نشانی و سایر دستگاههای متولی در این زمینه و ملاحظه مردم در رعایت ایمنی امسال شاهد کاهش حوادث و مصدومیتها در اردبیل بودیم.

عتباتی با قدردانی از شهروندان و خانواده‌ها و نیروهای امدادرسان، انتظامی، اورژانس و آتش‌نشانی بیان کرد: با تلاشهای این نیروها و نیز نهادهای مختلف در زمینه اطلاع‌رسانی از تبعات استفاده از مواد محترقه غیراستاندارد و دست‌ساز و به ویژه خانواده‌ها در کنترل و آگاهی‌دهی به فرزندان این امر میسر شده و تلفات در اردبیل کاهش یافته است.

وی با اشاره به کشفیات انواع مواد محترقه در اردبیل تصریح کرد: امسال کشفیات بسیار کلان و بزرگی در این زمینه در اردبیل انجام و محموله‌های بزرگ مواد محترقه در استان کشف و ضبط شده که هماهنگی و تمهیدات اتخاذ شده از ناحیه دادستانی و مراجع قضایی به نیروهای انتظامی و یگانهای مربوطه ابلاغ شده بود که این امر تاثیر بسزایی در کاهش تلفات و حوادث امسال داشته است.

موافقمچهارشنبه سوری اردبیل، ۲۲ مصدوم بجا گذاشت.(1)مخالفمچهارشنبه سوری اردبیل، ۲۲ مصدوم بجا گذاشت.(0)
مطالب مرتبط
دیدگاه شما