کدخبر : 5039
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
قاضی‌پور هشدار داد؛

عملکرد تاج علیه فوتبال آذربایجان را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیریم تا ببینیم چه کسانی مسبب اتفاقات باشگاه تراکتورسازی هستند.

مدنیت نیوز- سرویس ورزشی: نادر قاضی‌پور نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با اتفاقات اخیر باشگاه تراکتورسازی که موجب دوری این تیم از کورس قهرمانی لیگ برتر شد، به انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال پرداخته و اظهار داشت: ما این عملکرد تاج علیه فوتبال آذربایجان را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت و نشان خواهیم داد که نمی‌توان با دست‌های پشت پرده اداره امور را به دست گرفت. وی افزود: برخورد قاطعانه‌ای با فدراسیون فوتبال خواهیم داشت و پیگیر تشکیل جلسه و توضیحات فدراسیون فوتبال در رابطه با وقایع اتفاق افتاده هستیم،، عده‌ای فکر می‌کنند که می‌شود با برخی سیاست‌های ناسازگار حق فوتبال آذربایجان را از بین ببرند.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیگیر هستیم تا ببینیم چه کسانی باعث و بانی به وجود آمدن چنین افتضاحاتی بودند تا نگذارند تیم تراکتورسازی به نتایج مطلوب خود برسد.

گفتنی است باشگاه تراکتورسازی تبریز به دلیل شکایت حمزه یونس بازیکن تونسی سابق خود، از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) با محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شده که با استناد به صدور کارت بازی بازیکنان جدید این تیم می‌توان گفت اهمال‌کاری فدراسیون فوتبال در این قضیه بسیار مشهود است.

همچنین خاطرنشان می‌گردد برنامه‌ریزی نامناسب مسابقات لیگ برتر و برگزاری ناعادلانه دیدارهای تراکتورسازی قبل از پرسپولیس نیز در نتایج نماینده محبوب فوتبال آذربایجان تاثیر فراوانی گذاشته و این تیم را از کورس قهرمانی این رقابت‌ها دور کرد.

موافقمعملکرد تاج علیه فوتبال آذربایجان را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت(0)مخالفمعملکرد تاج علیه فوتبال آذربایجان را بی‌پاسخ نخواهیم گذاشت(0)
مطالب مرتبط
دیدگاه شما