کدخبر : 4691
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
هفته پانزدهم لیگ برتر؛

تراکتور نفت دایی را به آتش کشید

تراکتور آذربایجان با آتش کشیدن نفت در خانه به تعطیلات نیم فصل رفت.

مدنیت نیوز- سرویس ورزشی: تراکتورسازی آذربایجان با آتش کشیدن نفت در خانه به تعطیلات نیم فصل رفت.

تراکتورسازی با پیروزی با ارزش مقابل نفت تهران جایگاه خود را در رده دوم جدول لیگ تضمین کرد. آنها با ۳۰ امتیاز یکی از خطرناک ترین نایب قهرمان های تاریخ لیگ برتر به شمار می آیند.

برای تراکتورسازی در این بازی ابتدا مهدی شریفی در دقیقه ۶۳ دروازه نفت را باز کرد و محمد نوری روی اشتباه ایمان مبعلی در دقیقه ۷۲ بازی را ۲ ـ صفر کرد. نفت در این مسابقه یک پنالتی را توسط محمد قاضی از دست داد.
استادیوم تختی ـ تماشاگر: حدود ۶٠٠ نفر
داور: مهدی سیدعلی کمک‌ها: محمدرضا منصوری و یعقوب سخندان
نفت‌تهران: 

میلاد فراهانی، احمد آل‌نعمه، محمد دانشگر، میلاد فخرالدینی، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی(۷۳ عیسى آل کثیر)، اکبر صادقی، آرش رضاوند(۸۷ فرید محمدزاده)، ایمان مبعلی، محمد قاضی، ارسلان مطهری.

سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی زاده، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری(۹۰ علی طاهران)، شهرام گودرزی(۸۵ علیرضا رمضانى)، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی(۸۸ محسن بنگر).
سرمربی:  امیر قلعه‌نویی

شرح نیمه اول:
دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران در استادیوم تختی در حالی به میدان رفتند که تراکتور با توجه به فاصله امتیازی اش با پرسپولیس به دنبال ۳ امتیاز این دیدار بود و به همین دلیل حملات گسترده ای روی دروازه نفت تهران تدارک دید اما نتوانست از هیچ کدام از آنها سود ببرد. مهدی شریفی مهاجمی که از سوی امیر قلعه نویی در این بازی مورد اعتماد قرار گرفته در دو صحنه فرصت خوب گلزنی با توجه به اشتباه مدافعان نفت را کسب کرد اما ضربه آرام این بازیکن به راحتی در اختیار فراهانی قرار گرفت نفتی ها هم چند بار توسط قاضی و مبعلی قصد دروازه تراکتور را کردند که خط دفاعی این تیم به همراه اخباری در نهایت روز آرامی را در ۴۵ دقیقه اول پشت سر گذاشتند و بازی بدون گل به پایان رسید.

شرح گل‌ها:

نفت تهران ٠ تراکتور سازى ١: (دقیقه ۶٣،  شریفى): ارسال ایرانپوریان با ضربه سر مهدى شریفى روى دروازه نفت فرود آمد و داور و کمک او در تصمیمى بحث برانگیز با اعلام گل میانه میدان را نشان دادند.

نفت تهران ٠ تراکتورسازى ٢ : ( دقیقه ٧٢، محمد نورى) اشتباه مبعلی و سپردن توپ به محمد نورى این بازیکن را در کورسى ٣٠ مترى با فراهانى تک به تک کرد و او موفق به ثبت گل دوم این تیم شد.

 

موافقمتراکتور نفت دایی را به آتش کشید(0)مخالفمتراکتور نفت دایی را به آتش کشید(0)
مطالب مرتبط
دیدگاه شما